Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi10
Bugün Toplam853
Toplam Ziyaret1477461
Vahit Şahin
karaisalihaber@hotmail.com
BEN NEYMİŞİM BE!
08/07/2013

Geçenlerde  sitemizin iki yorumcusu beni eleştirmiş. Ben tüm eleştirilere açık biriyim. Birkaç tane de yayınlamadıklarım var. Bu iki densiz yorumcu öyle şeyler yazmış ki, ben de ne olduğumu anlayamadım. Biri beni AK Partili yapmış, diğeri de CHP’li.

Sözü fazla uzatmadan konuya girelim. Yapılan iki yorum aynen şöyle:

 

1-        Dertler derya olmuş     06/07/2013 16:18

 

Karaisalı da bir gerçek var hasan köylüye 3 gündür tıklama rekoru kırması lazım ama ne yazık vahit beyden oluyor nasıl İsmail Demir keser 1 günün içinde 1200 oy alıyor sana soruyorum Vahit Bey adamsan bu soruma cevap verirsin bu siteyi İsmail Demirkeser’in sitesi bunu biliyoruz. Her şeyin başı vahit bey onun için bir ceza kesmeliyiz. Vahit beyin partisi belli oldu hayırlı uğurlu olsun vahit bey CHP li olduğunu belli etti şimdi işte neden MHP den neden ak partiden haber çıkmıyor hep CHP hep CHP işte burada kendini belli etti. Helal sana vahit bey. Saygılar hasan köylüyü anketten çıkar bizim anketle işimiz olmaz sandıkta görüşeceğiz SAYGILARIMI SUNARIM

- sula sula beş kamyon kömürle geliyo

 

2-        Kazanan MHP      07/07/2013 00:24

 

Karaisalı dünyasının Adana lideri Aytaç Durak'a yapılan demokrasi dışı uygulamanın hesabı sandıkta sorulacaktır, AKP yanlısı Vahit Şahin dahi kurtaramayacaktır. Vahit bey ve sitesi AKP basın bülteni gibi vesselam. Ölüm var vahit bey MHP görmezden gelemezsiniz. Yolcular gider Hancılar kalır.

Misafir – MHP

 

Şimdi gelelim cevaplarıma ve benim kim olduğuma:

1-         Benim maillerime (elektronik posta) veya sitemizin mailine bugüne kadar ne AK Parti’den, ne MHP’den bir tek yazı gönderilmemiştir.

2-         Sizin partilerinizin başkanları tembelse ben ne yapabilirim? Hangi toplantısı oldu da beni çağırdılar?

3-         Çağırdılar da ben mi gitmedim?

4-         Tekrar yazıyorum: Benim üyesi olduğum veya sempati duyduğum herhangi bir parti yok. Gazeteci olarak tarafsız biriyim. Ama benim ve sitemizin kırmızı çizgileri var. Onlar Anayasa’nın ilk dört maddesidir. Onlar da ne diye merak ediyorsanız, girin google amcaya, sorun, cevabını alırsınız.

5-         Şuan tarafsızım ama bu ileride siyaset yapmayacağım anlamına da gelmez. Ben siyaset yaparsam, herkes benden çekinmesi gerekir. Ben doğru bildiklerim her platformda söyleyen ve yazan biriyim. Öyle de kalacağım.

6-         Bu sitenin kurucusu ve yöneticisi benim. Benim hiç kimseden emir almayacağımı herkesin bilmesi gerekir. O nedenle Karaisalılılara mal olmuş, Karaisalı’nın sesi, gözü, kulağı olmuş sitemizi hiç kimseye mal etmeye kalkışmayın. Hayal kırıklığına uğrarsınız.

7-         Benim için köylü-kentli fark etmez. Herkes benim gözümde aynıdır. Ben dil, din, ırk, cins ve siyaset ayrımı yapmayan, evrensel düşünceyi savunan biriyim. O yüzden siyasete girmedim bugüne kadar.

8-         Kendimden bahsetmeyi hiç sevmem ama, son günlerde şahsıma yönelik iftiralar artınca, bunları yazma gereği hissettim. 30 yıldır ilçeye basın hizmeti veriyorum. Hiç kimseden bir şey beklemeden yaptım. Hala da beklemiyorum. Plaketler, teşekkür ve takdir belgeleri havada uçuştu. Bugüne kadar Karaisalı’dan bana bir tek kişi, bu teneke ve kâğıt parçasını layık görmedi. Yine de kimseye kırılmadım. Zaten bu saatten sonra verseler de kabul etmem, o teneke parçasın ayağım altına alır, kağıdı da yırtar atarım. Çünkü benim o tür şeylere ve yalakalıklara ihtiyacım yok.

9-         Beni şucu-bucu yapmaya kalkanlara kısaca bunları yazmakla yetiniyorum. Demokratik bir ortamda yazıyor, çiziyor ve yorumlar yapıyorsunuz. Mümkün olduğunca dokunmamaya çalışıyorum. Ama birilerini överken birilerini küçük düşürmelerinize de müsamaha etmedim, etmeyeceğim de.

 

Tüm okurlarımıza saygılar, sevgiler sunuyorum. Küçüklerimin gözlerinden, büyüklerimin ellerinden öpüyorum. Tüm hemşerilerimin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyorum.

 1909 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

MAYAMIZ BU     09/07/2013 17:53

VAHİT BEY, BİZİM İNSANIMIZI YAKINEN TANIYORSUNUZ.BAŞKASINA DEĞER VERMEYİ NEDENSE ÇOK SEVER.HALBUKİ BİZDE BİR SÖZ VARDIR. ELİN AKILLISINDAN BİZİM DELİMİZ İYİDİR. İŞİN ÇOK ZOR OKUMAYI SEVMEYEN BİR TOPLUMUZ.BUNA RAĞMEN YORUMLAR BAZEN HADDİNİ AŞIYOR.ÖNCE SAĞLIĞINA DİKKAT ETMELİSİNİZ.SİZİN SİTEDE 'KARAİSALI İNSANI DELİ,DELİY İDE ZIR DELİ EDER'.SÖZÜNÜZ VAR.. İNSANA DEĞERİNDEN FAZLA DEĞER VERİSEN ALLERJİ YAPAR SONRA DABAZ OLUR GÜRDÜK DALAMIŞ GİBİ KAŞINIR. ELİNE KOLUNA SAĞLIK.
mahmut oktay

Yazarın diğer yazıları

DEPREMZEDE KAZAN, SİYASİLER KEPÇE - 22/02/2023
DEPREMZEDE KAZAN, SİYASİLER KEPÇE
SLOGANLAR, SEÇİMLERİN BELİRLEYİCİSİDİR - 12/08/2022
Slogan, bir düşünceyi yaymak, bir eylemi desteklemek için ortaya atılan, kısa ve çarpıcı sözdür. Kimlik, topluluk, örgüt, kurum veya kuruluşun amaç ve araçlarını özlü bir biçimde tanımlayan deyiş veya sözdür.
HANGİ MASADANSIN? - 29/07/2022
Bilindiği gibi masa, ayaklar veya bir destek üzerine oturtulmuş tabladan oluşan bir mobilyadır. En yaygın masa türü, dört ayak üzerine yerleştirilmiş, dikdörtgen ahşap bir yüzeyden oluşanıdır.
GECİKEN SAĞLIK TEDAVİSİ, TEDAVİ DEĞİLDİR - 25/07/2022
35 yıldır diyabet hastasıyım. Halk arasında şeker hastalığı olarak bilinen diyabet, eğer dikkat edilmez ise vücutta sinsi ilerler. Adına "Şeker hastalığı" demek yerine bizler daha çok "şekere hastayız." O nedenle kontrolümüz oldukça güç oluyor.
ŞAKİRPAŞA HAVA ALANI KAPATMAYA KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ - 26/06/2022
Yaklaşık 35-40 yıl önceydi. Üniversite sayısı çok azdı. Özel üniversiteler daha yoktu. Şuan ismini hatırlayamadığım bir bilim insanı, profesör demişti ki, “Kalkınmak için, her ile bir üniversite kurulmalıdır.” Çalıştığım ulusal gazetede hocanın bu sö
EFSANE VALİ - 19/05/2022
Çoğu zaman olağanüstülüklerin yer aldığı, belirli bir üsluba ve şekle bağlı olmayan, genellikle geçmişin derinliklerinden ortaya çıkan kısa, yalın, ağızdan ağıza aktarılan söyleyeni belli olmayan (anonim) halk edebiyatı türüne efsane denir.
HALKIN DEVLETİ - 23/04/2022
Anadolu illerinden yeniden seçilen 285 ve İstanbul'dan kaçabilen 78 milletvekili, Ankara'ya geldiler. İlk Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni oluşturdular.
SELAHATTİN ÇOLAK’IN ADANA METROSU - 17/03/2022
Adana Metrosu ile ilgili genelde şu eleştiriler yapılır. “Aytaç Durak, metroyu, hemşerileri olan Karaisalıların yoğun yaşadığı mahallelere götürdü”
HEPİMİZ UKRAYNALI, HEPİMİZ ZELENSKİ'YİZ - 11/03/2022
Sınırlarda savaşın çirkin yüzünü görüyoruz.
 Devamı
AlışSatış
Dolar23.304923.3983
Euro24.992825.0929