Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi18
Bugün Toplam441
Toplam Ziyaret1407766
Vahit Şahin
karaisalihaber@hotmail.com
TEŞEKKÜRLER…
31/03/2011
Bundan tam bir ay önce, yani 1 Mart 2011 tarihinde yeniden yayına sunduğumuz KARAİSALI HABER Sitemizin üzerinden tam 30 gün geçti. Bu otuz günlük süre içinde sitemizi 4 bin kişi ziyaret etmiş. Bu sayı bize göre yeterli mi? Tabi ki yeterli değil. Hedefimiz günlük en az bin kişinin ziyaret etmesidir. Bunu biz tek başımıza sağlayamayacağız. Siz değerli okurlarımızın Karaisalılı hemşerilerimize tavsiyeleri ile sağlayabiliriz. Bu konuda yardımlarınızı bekliyoruz.

 Sitemizin ilk kuruluşunda maddi ve manevi yardımlarını esirgemeyen başta Sayın Sadi Çetin ve Sayın Dr. Uğur Ünaldı olmak üzere Sayın İsmail Demirkeser ve Sayın Sadık Acı’ya yaptıkları reklam destekleri için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 Ayrıca sitemizin ilk günlerinde sitemize kutlama mesajları gönderen Ali Kuşçu, Ayla Hanım, Hasan Açık, Adem Akıllı, Hüseyin Kuşdemir, D.Bilal Akkuş, Dr. Uğur Ünaldı, Mahmut Serter, Orhan Akalın, Mesut Yeşil, Andaç Arslanpay, Selda Güzelad, Polat bey, Hacı Bey, Mehmet Bey, Hilmi Kılaç, Yusuf İyi, Ahmet Işıl, Bayram Yörük, Mustafa Galip, İbrahim Arslan, Mehmet Gildir, Ayhan Işık, Yusuf Genç, Mahmut Serter, Güzin Şahin’e teşekkür ederiz.

 Sitemizi hazırlayan M.Fatih Tan’a, yazıları ile destek olan Hemşerimiz, Avrupa Parlamentosu (AP)  eski Milletvekili, büyük yazar rahmetli Demirtaş Ceyhun’un oğlu Salbaş’ın Pirili köyünden Sayın Ozan Ceyhun’a, Sayın Oğuz Adem Selçuk’a, Sayın İsmail Demirikeser’e teşekkür ediyoruz.

 Son olarak adını sayamadığımız, unutmuş olabileceğimiz tüm dost ve okurlarımıza teşekkür ediyoruz.2078 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

SLOGANLAR, SEÇİMLERİN BELİRLEYİCİSİDİR - 12/08/2022
Slogan, bir düşünceyi yaymak, bir eylemi desteklemek için ortaya atılan, kısa ve çarpıcı sözdür. Kimlik, topluluk, örgüt, kurum veya kuruluşun amaç ve araçlarını özlü bir biçimde tanımlayan deyiş veya sözdür.
HANGİ MASADANSIN? - 29/07/2022
Bilindiği gibi masa, ayaklar veya bir destek üzerine oturtulmuş tabladan oluşan bir mobilyadır. En yaygın masa türü, dört ayak üzerine yerleştirilmiş, dikdörtgen ahşap bir yüzeyden oluşanıdır.
GECİKEN SAĞLIK TEDAVİSİ, TEDAVİ DEĞİLDİR - 25/07/2022
35 yıldır diyabet hastasıyım. Halk arasında şeker hastalığı olarak bilinen diyabet, eğer dikkat edilmez ise vücutta sinsi ilerler. Adına "Şeker hastalığı" demek yerine bizler daha çok "şekere hastayız." O nedenle kontrolümüz oldukça güç oluyor.
ŞAKİRPAŞA HAVA ALANI KAPATMAYA KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ - 26/06/2022
Yaklaşık 35-40 yıl önceydi. Üniversite sayısı çok azdı. Özel üniversiteler daha yoktu. Şuan ismini hatırlayamadığım bir bilim insanı, profesör demişti ki, “Kalkınmak için, her ile bir üniversite kurulmalıdır.” Çalıştığım ulusal gazetede hocanın bu sö
EFSANE VALİ - 19/05/2022
Çoğu zaman olağanüstülüklerin yer aldığı, belirli bir üsluba ve şekle bağlı olmayan, genellikle geçmişin derinliklerinden ortaya çıkan kısa, yalın, ağızdan ağıza aktarılan söyleyeni belli olmayan (anonim) halk edebiyatı türüne efsane denir.
HALKIN DEVLETİ - 23/04/2022
Anadolu illerinden yeniden seçilen 285 ve İstanbul'dan kaçabilen 78 milletvekili, Ankara'ya geldiler. İlk Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni oluşturdular.
SELAHATTİN ÇOLAK’IN ADANA METROSU - 17/03/2022
Adana Metrosu ile ilgili genelde şu eleştiriler yapılır. “Aytaç Durak, metroyu, hemşerileri olan Karaisalıların yoğun yaşadığı mahallelere götürdü”
HEPİMİZ UKRAYNALI, HEPİMİZ ZELENSKİ'YİZ - 11/03/2022
Sınırlarda savaşın çirkin yüzünü görüyoruz.
5N1K BİR DE: A - 05/03/2022
Elimde Gazeteciler Cemiyeti Yayınlarından çıkma “Ne Haber” adlı bir kitap var. Kitabın yazarı gazeteci Mustafa Arslan.
 Devamı
AlışSatış
Dolar18.774618.8499
Euro20.331520.4130