Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi20
Bugün Toplam430
Toplam Ziyaret1407755
Vahit Şahin
karaisalihaber@hotmail.com
KARAİSALI HABER 3 YAŞINDA
04/04/2013
   

   Zaman ne kadar da çabuk geçmiş. Sitemiz 2 yılını tamamlayıp üç yaşından gün aldı. Daha dün gibi

  2 yılda 91 bin defa tıklanmış.

  Yaptığımız haberler ve haberlere yapılan yorumlar büyük ilgi gördü. Kamu kurumları üzerinde denetim işlevini yerine getirdi. Karaisalı’da birçok bilinmeyen gün yüzüne çıktı.

  Yazılı basına elveda ettikten sonra çağın en önemli basın iletişim aracı haline gelen İnternet gazeteciliği ile ilçemizdeki boşluğu doldurduk.

  Karaisalı’nın dinamik kesimleri ve Adana ve dünyanın çeşitli yerlerinde yaşayan Karaisalıların yakından takip ettiği sitemiz, geçen ay bazı teknik nedenlerden dolayı yayınına 25 gün ara vermek zorunda kaldı. Bu geçen sürede sitemizin yokluğunu hisseden Karaisalılar beni arayarak sitenin akıbetini sordular. Ve Karaisalı’yı öksüz bıraktığımızı ifade ettiler.

  İşte gördüğünüz gibi yeniden karşınızdayız.

  Ünlü şairimiz Tevfik Fikret:

“Kimseden ümmid-i feyz etmem, dilenmem perr-ü-bal
Kendi cevvim, kendi eflakimde kendim tairim,
İnhina tavk-ı esaretten girandır boynuma;
Fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür bir şairim”  diyor.

  Biz de fikri hür, vicdanı hür gazeteciler olarak yazarlarımızla birlikte yayın politikamızdan sapmadan sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz.

  Saygılarımızla…

 

KARAİSALI HABER


 1757 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

SLOGANLAR, SEÇİMLERİN BELİRLEYİCİSİDİR - 12/08/2022
Slogan, bir düşünceyi yaymak, bir eylemi desteklemek için ortaya atılan, kısa ve çarpıcı sözdür. Kimlik, topluluk, örgüt, kurum veya kuruluşun amaç ve araçlarını özlü bir biçimde tanımlayan deyiş veya sözdür.
HANGİ MASADANSIN? - 29/07/2022
Bilindiği gibi masa, ayaklar veya bir destek üzerine oturtulmuş tabladan oluşan bir mobilyadır. En yaygın masa türü, dört ayak üzerine yerleştirilmiş, dikdörtgen ahşap bir yüzeyden oluşanıdır.
GECİKEN SAĞLIK TEDAVİSİ, TEDAVİ DEĞİLDİR - 25/07/2022
35 yıldır diyabet hastasıyım. Halk arasında şeker hastalığı olarak bilinen diyabet, eğer dikkat edilmez ise vücutta sinsi ilerler. Adına "Şeker hastalığı" demek yerine bizler daha çok "şekere hastayız." O nedenle kontrolümüz oldukça güç oluyor.
ŞAKİRPAŞA HAVA ALANI KAPATMAYA KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ - 26/06/2022
Yaklaşık 35-40 yıl önceydi. Üniversite sayısı çok azdı. Özel üniversiteler daha yoktu. Şuan ismini hatırlayamadığım bir bilim insanı, profesör demişti ki, “Kalkınmak için, her ile bir üniversite kurulmalıdır.” Çalıştığım ulusal gazetede hocanın bu sö
EFSANE VALİ - 19/05/2022
Çoğu zaman olağanüstülüklerin yer aldığı, belirli bir üsluba ve şekle bağlı olmayan, genellikle geçmişin derinliklerinden ortaya çıkan kısa, yalın, ağızdan ağıza aktarılan söyleyeni belli olmayan (anonim) halk edebiyatı türüne efsane denir.
HALKIN DEVLETİ - 23/04/2022
Anadolu illerinden yeniden seçilen 285 ve İstanbul'dan kaçabilen 78 milletvekili, Ankara'ya geldiler. İlk Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni oluşturdular.
SELAHATTİN ÇOLAK’IN ADANA METROSU - 17/03/2022
Adana Metrosu ile ilgili genelde şu eleştiriler yapılır. “Aytaç Durak, metroyu, hemşerileri olan Karaisalıların yoğun yaşadığı mahallelere götürdü”
HEPİMİZ UKRAYNALI, HEPİMİZ ZELENSKİ'YİZ - 11/03/2022
Sınırlarda savaşın çirkin yüzünü görüyoruz.
5N1K BİR DE: A - 05/03/2022
Elimde Gazeteciler Cemiyeti Yayınlarından çıkma “Ne Haber” adlı bir kitap var. Kitabın yazarı gazeteci Mustafa Arslan.
 Devamı
AlışSatış
Dolar18.774618.8499
Euro20.331520.4130