Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam232
Toplam Ziyaret1472213
Vahit Şahin
karaisalihaber@hotmail.com
TEŞEKKÜRLER
01/11/2012

Değerli dostlarım

Son günlerde baş dönmelerim artmıştı. Yolda yürüyemez hale geldim. Mersin’de kontrollerim sırasında Kardiyolojide durumumum çok ciddi olduğunu söyledi doktorlar. Anjiyo olmam istendi. Mersin Özel Ortadoğu Hastanesinde anjiyo oldum ve kalbimdeki 5 damarın tıkalı olduğu ortaya çıktı.


Hemen ertesi gün ameliyata karar verdik. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim.16 gün hastanede yattım. Taburcu oldum. Şimdi çok şükür iyiyim. Yalnız sol el ve sol bacakta güç kaybı var. Bu yazıyı zorlukla tek elle yazıyorum.

Değerli dostlarım,

Gerek hastanede iken ve gerekse taburcu olduktan sonra bizzat ziyaretime gelenlere, telefonla arayanlara ve facebooktan mesaj göndererek acil şifalar dileyen dost, arkadaş, hısım, akraba ve tüm herkese sonsuz teşekkürler ediyorum.

Beni sağlığıma kavuşturan Mersin Ortadoğu Hastanesinin doktor, hemşire ve tüm personeline teşekkürü borç bilirim.

Bana destek olan başta eşim Güzin Şahin ve çocuklarıma, aileme, kardeşlerime teşekkür ediyorum.

Değerli dostlarım,
Biraz daha zamana ihtiyacım var. Yeniden aranızda olmak dileğiyle herkese selam ve saygılarımı sunuyorum.2213 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

DEPREMZEDE KAZAN, SİYASİLER KEPÇE - 22/02/2023
DEPREMZEDE KAZAN, SİYASİLER KEPÇE
SLOGANLAR, SEÇİMLERİN BELİRLEYİCİSİDİR - 12/08/2022
Slogan, bir düşünceyi yaymak, bir eylemi desteklemek için ortaya atılan, kısa ve çarpıcı sözdür. Kimlik, topluluk, örgüt, kurum veya kuruluşun amaç ve araçlarını özlü bir biçimde tanımlayan deyiş veya sözdür.
HANGİ MASADANSIN? - 29/07/2022
Bilindiği gibi masa, ayaklar veya bir destek üzerine oturtulmuş tabladan oluşan bir mobilyadır. En yaygın masa türü, dört ayak üzerine yerleştirilmiş, dikdörtgen ahşap bir yüzeyden oluşanıdır.
GECİKEN SAĞLIK TEDAVİSİ, TEDAVİ DEĞİLDİR - 25/07/2022
35 yıldır diyabet hastasıyım. Halk arasında şeker hastalığı olarak bilinen diyabet, eğer dikkat edilmez ise vücutta sinsi ilerler. Adına "Şeker hastalığı" demek yerine bizler daha çok "şekere hastayız." O nedenle kontrolümüz oldukça güç oluyor.
ŞAKİRPAŞA HAVA ALANI KAPATMAYA KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ - 26/06/2022
Yaklaşık 35-40 yıl önceydi. Üniversite sayısı çok azdı. Özel üniversiteler daha yoktu. Şuan ismini hatırlayamadığım bir bilim insanı, profesör demişti ki, “Kalkınmak için, her ile bir üniversite kurulmalıdır.” Çalıştığım ulusal gazetede hocanın bu sö
EFSANE VALİ - 19/05/2022
Çoğu zaman olağanüstülüklerin yer aldığı, belirli bir üsluba ve şekle bağlı olmayan, genellikle geçmişin derinliklerinden ortaya çıkan kısa, yalın, ağızdan ağıza aktarılan söyleyeni belli olmayan (anonim) halk edebiyatı türüne efsane denir.
HALKIN DEVLETİ - 23/04/2022
Anadolu illerinden yeniden seçilen 285 ve İstanbul'dan kaçabilen 78 milletvekili, Ankara'ya geldiler. İlk Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni oluşturdular.
SELAHATTİN ÇOLAK’IN ADANA METROSU - 17/03/2022
Adana Metrosu ile ilgili genelde şu eleştiriler yapılır. “Aytaç Durak, metroyu, hemşerileri olan Karaisalıların yoğun yaşadığı mahallelere götürdü”
HEPİMİZ UKRAYNALI, HEPİMİZ ZELENSKİ'YİZ - 11/03/2022
Sınırlarda savaşın çirkin yüzünü görüyoruz.
 Devamı
AlışSatış
Dolar20.648820.7315
Euro22.042722.1311