Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi7
Bugün Toplam204
Toplam Ziyaret1473924
Vahit Şahin
karaisalihaber@hotmail.com
KOMPLO TEORİLERİ HAVADA UÇUŞURKEN (2)
12/04/2020

Bir bilginin doğruluğu yeni bir bilgi ile çürütülüyor demiştik.

Teoriler de aynı şekilde çürütülüyor.

Şimdi de bir komplo teorisi başka yeni bir komplo teorileri ile çürütülmektedir.

İlk kez Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıktığı ve oradan da bütün Dünya'ya yayıldığı yolundaki iddia da çürütülmeye başlandı. Bir virüs ya da bir salgın bir ay gibi kısa zamanda nasıl bütün dünyaya yayılabilmektedir? Bu gerçekten kafa karıştıran bir olay.

Daha önceki komplo teorilerini yazmıştık.

Şimdi iki tane teori daha var.

Birincisi sosyal medyada çok paylaşıldı. Yotube da haberlerin, görüntülerin, yorumların ardı arkası kesilmedi. İşte bu 5 G teknolojisi idi. 

Tarih:27 Şubat 2020.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhal, 5 G'yi anlattıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlamış ve bu yıl içinde 5G’nin kullanılmaya başlanacağı ve Türkiye’de 5G’nin ilk adresinin İstanbul Havalimanı olacağını söylemişti.

Kablosuz ağların geleceği 5G'den geçtiği, 5G ile hayatımızın nasıl kolaylaşacağı açıklandı. Telefonlarımız, saatlerimiz, evlerimiz ve otomobillerimiz, kopmayan, hızlı bir bağlantıya ihtiyaç duyuyormuş. 5G ile Ultra HD çözünürlüğündeki videoları indirmek ve karşıya yüklemek, daha hızlı olacak. İnternete bağlı binlerce cihaz hayali de 5G ile birlikte gerçek olabilecek.

Buraya kadar her şey güzel.

Ama 5 G teknolojisi aleyhinde o kadar çok şey tartışılmaya başlandı ki bunlardan bir kaçı şöyle:

 '5G OKSİJENİN YAPISINI DEĞİŞTİRİYOR'

"5G'nin zararlı etkileri öyle yazılıp çizilmese de bildiğimiz etkileri şunlar. 5G'nin bizatihi oksijen üzerinde anormal etkileri var. 5G yani 60 GHZ enerji oksijen moleküllerince emilebiliyor. İnsan vücudundaki oksijen emilimi ile oynadığımızda acaba bundan olumsuz etkilenecek ilk organımız sizce hangisidir?

'KARANTİNA GEMİLERİNDE DE 5G KULLANILIYORDU'

"Karantina uygulanan gemiler Princess yolcu gemisi firmasının Diamond tipi gemileri. Firma bir basın açıklamasında şu açıklamaları kullanıyor: 'Princess yolcu gemileri yepyeni ümitlerle geri dönüş taahhüdü gereği global filosuna yaptığı 450 milyon dolarlık yatırımın bir devamı niteliğinde.' Firmanın özenerek anlattığı yeniliklerinden birisi de ağ bağlantıları. Yani bu gemilerde 5G teknolojisi kullanılıyor."

VİRÜS/PARÇACIKLAR ALFA, BETA, GAMA VE DELTA FREKANSINDA.

Taçlanmış parçacık (Corona virüs) 8-13 Herz arası titreşimi var.

Yapılan bilimsel çalışmaya göre 3-17 derece arası parçacıklar nemle buluşunca, bulaşıcı olarak zarar vermeye başlıyor.

(Kaynak:Massachusetts Teknoloji Enstitüsü Qasim Bukhari ve Yusuf Jameel..)

-İNGİLİZ UZMAN AÇIKLADI:

İNSANLARI ÖLDÜREN ŞEY CORONA VİRUS DEĞİL FREKANS SİLAHI:

60Ghz'de 5G, oksijen molekülü ile rezonansa girer ve oksijene, insan vücudu için çok daha az kullanılabilir olmasını sağlayan ters bir polarite verir. Yüksek konsantrasyonlarda 5G kullanımı, sokak seviyesinde insanların boğulmasını sağlar. Ve daha düşük dozlarda, bu düşük oksijen alımı ile griple aynı semptomlar olan grip benzeri semptomlar alırsınız. Ancak 5G'nin öldürme şekli çok daha ilginç.

Vücudumuzun içinde bizi besleyen trilyonlarca parazit organizma vardır ve bazıları birçok yararlı işlev yaparak yaşamamıza yardımcı olduğunu söylüyor. Ancak bu bakteriler, mantarlar ve parazitler herhangi bir WIFI mikrodalga radyasyonuna maruz kaldıklarında zarar görürler ve kendilerini savunmada toksinler üretmeye başlarlar. Bu organizmalar hayatta kalmalarını sağlamak için hızla üremeye başlarlar. Ve böylece hızlı bir şekilde üreyen ve toksinler salgılayan WIFI mikrodalga radyasyonlarının saldırısı altında bu iç parazit organizmalarından grip benzeri semptomlar alıyoruz. İnsanların biyo-silahlı koronavirüs almadığı gerçek hastalık budur.

2G'nin kendisine atanan on mikrodalga frekansı vardır, 3G'nin de on vardır, 4G'nin bazı çakışmalarla beş frekansı vardır, ancak 5G'nin FCC tarafından atanan 3000 mikrodalga frekansı vardır. Neden bu kadar çok? Yani 5G gerçekten 5G değil 297G olarak adlandırılmalıdır. Çin, Kore, İtalya, İran ve kruvaziyer gemilerindeki bu 5G'nin piyasaya sürülmesiyle dünyadaki en büyük 5G kullanım etkisine sahip ölüm ve hastalıklara sebebiyet vermektedir...

Çinliler Wuhan'daki insanları kilitlediklerinde yeni 5G telefonlarına ve internet bağlantılarına döndüler ve böylece şehir çok daha fazla 5G WIFI radyasyonuyla dolup taştı ve çok daha fazla insan hastalandı ve öldü. Birçok insan, daha önce hiç hastalığı olmayan oksijen eksikliğinden sokak seviyesinde anında hastalandı. Büyük 5G 60Ghz mikrodalga radyasyon bulutu, havadaki oksijenin hayatta kalmak için kritik seviyelerin altına düşmesine neden oldu.

- Dün tüm Asya 5G'lerini kapattı ve iletişim kurmak için sadece 3G ve 4G sistemlerini bıraktı, böylece 5G'nin hastalıkların gerçek nedeni olduğunu biliyorlar, ben bu bilgileri yaklaşık 1 ay kadar önce bloğumda paylaşmıştım, şimdi neredeyse herkes öğrendi ve artık sesimizi duyuracak kadar kalabalığız.

🎈 Bu bilgiler ve konuyla ilgili videolar internetten birer birer siliniyor, lütfen izin istemeden mümkün olduğunca paylaşın, çünkü söz konusu olan basit bir şey değil insan hayatı.

Dimitrov Tesla...

(Kaynak:http://dimitrovtesla.blogspot.com/2020/03/mikrodalgada-coronali-kek-tarifi.html)

-Wuhan'da halk sokaklara döküldü, kendilerine engel olan güvenlik güçlerine karşı direniyorlar çünkü kendilerini öldüren şeyin aslında 5G olduğunu anladılar. 

(Kaynak:https://www.youtube.com/watch?v=aEOsG5cVF1c)

-Avrupa da ve Amerika da durumun farkına varıp bilinçlenen halk 5G direklerini birer birer yıkmaya başladı.

(Kaynak:https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR3NdlPg1Tb k70E1xRuqIJx_jdbXwmCz51yeeANc9ylnEE6QGDhJHhZP1k&v=pamJuRJ2OPs&app=desktop)

-İsviçre 5G ye geçişi insan sağlığına verdiği zararlardan ötürü durdurdu.

(Kaynak:https://www.totaltele.com/504909/Switzerland-pauses-5G-over-health-fears)

X x x

İkinci bir teori hepimizin cep telefonuna geldi. Şöyle:

“Bu gece 12.30 03.30 arası telefon, cep telefonu, tablet gibi cihazları kapatmayı ve bunları vücudunuzdan uzak tutmayı unutmayın. Singapur TV bu haberi duyurdu. Lütfen ailenize ve arkadaşlarınıza söyleyin. Bu gece 12.30 dan 03.30 a kadar gezegenimiz çok yüksek bir radyosuna sahip olacak kozmik ışınlar dünyanın yanına gelecek. Bu nedenle lütfen cep telefonunuzu kapatın. Cihazınızın vücudunuza yakın olmasına izin vermeyin. Bu çok büyük bir hasara neden olabilir? İnanmıyorsanız NASA haberlerini kontrol edebilirsiniz? Mesajı sevdiğiniz herkese gönderin.”

X x x

5 G olayını önemsedim değil hani?

Her ne kadar yazının başlığını komplo teorileri havada uçuşuyor desek de; Ya gerçekse?

Bakalım daha neler duyacağız, neler okuyacağız?

Yukarıdaki aktardıklarım gerçek mi, komplo teorileri mi bilemiyorum ama bu teorilerin pratiğe dönüştürülmeden sonlanlandırılması en büyük dileğimdir.

 450 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

DEPREMZEDE KAZAN, SİYASİLER KEPÇE - 22/02/2023
DEPREMZEDE KAZAN, SİYASİLER KEPÇE
SLOGANLAR, SEÇİMLERİN BELİRLEYİCİSİDİR - 12/08/2022
Slogan, bir düşünceyi yaymak, bir eylemi desteklemek için ortaya atılan, kısa ve çarpıcı sözdür. Kimlik, topluluk, örgüt, kurum veya kuruluşun amaç ve araçlarını özlü bir biçimde tanımlayan deyiş veya sözdür.
HANGİ MASADANSIN? - 29/07/2022
Bilindiği gibi masa, ayaklar veya bir destek üzerine oturtulmuş tabladan oluşan bir mobilyadır. En yaygın masa türü, dört ayak üzerine yerleştirilmiş, dikdörtgen ahşap bir yüzeyden oluşanıdır.
GECİKEN SAĞLIK TEDAVİSİ, TEDAVİ DEĞİLDİR - 25/07/2022
35 yıldır diyabet hastasıyım. Halk arasında şeker hastalığı olarak bilinen diyabet, eğer dikkat edilmez ise vücutta sinsi ilerler. Adına "Şeker hastalığı" demek yerine bizler daha çok "şekere hastayız." O nedenle kontrolümüz oldukça güç oluyor.
ŞAKİRPAŞA HAVA ALANI KAPATMAYA KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ - 26/06/2022
Yaklaşık 35-40 yıl önceydi. Üniversite sayısı çok azdı. Özel üniversiteler daha yoktu. Şuan ismini hatırlayamadığım bir bilim insanı, profesör demişti ki, “Kalkınmak için, her ile bir üniversite kurulmalıdır.” Çalıştığım ulusal gazetede hocanın bu sö
EFSANE VALİ - 19/05/2022
Çoğu zaman olağanüstülüklerin yer aldığı, belirli bir üsluba ve şekle bağlı olmayan, genellikle geçmişin derinliklerinden ortaya çıkan kısa, yalın, ağızdan ağıza aktarılan söyleyeni belli olmayan (anonim) halk edebiyatı türüne efsane denir.
HALKIN DEVLETİ - 23/04/2022
Anadolu illerinden yeniden seçilen 285 ve İstanbul'dan kaçabilen 78 milletvekili, Ankara'ya geldiler. İlk Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni oluşturdular.
SELAHATTİN ÇOLAK’IN ADANA METROSU - 17/03/2022
Adana Metrosu ile ilgili genelde şu eleştiriler yapılır. “Aytaç Durak, metroyu, hemşerileri olan Karaisalıların yoğun yaşadığı mahallelere götürdü”
HEPİMİZ UKRAYNALI, HEPİMİZ ZELENSKİ'YİZ - 11/03/2022
Sınırlarda savaşın çirkin yüzünü görüyoruz.
 Devamı
AlışSatış
Dolar20.830120.9136
Euro22.427622.5175