Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam406
Toplam Ziyaret1740082
Mustafa Ünaldı
mustafaunaldi@hotmail.com
BU TURNUVA İNANILMAZ BİR AŞAMAYA GELECEK
22/08/2023
Artık paylaşılacak bir şampiyonluk resmî veya bir başka “BENİM DE SON SEZONUMDU” diyen yoksa, gereği üzerine yapacağım bir açıklama da benden gelsin:
12 yıldır sürdürdüğümüz turnuvada gerek oyunculuk yaparak sahada ter döktük gerekse büyük bir kısmında kenarda fazla sesi çıkmayan oyuncuya asla bağırmayan,hakemlerle tartışmayan idman sevmeyen hatta “HER ŞEYİ BEN SAHA KENARINDAN SÖYLEYECEKSEM SİZİ NE DİYE BU TAKIMA GETİRDİM “ diyen bir hocalık geçmişim oldu.İyi bir oyuncu değildim aslında iyi bir hoca da değilim…. Güzel bir izleyiciyim iyi bir oyun okuyucu olduğumu düşünüyorum .
Benimle çalışan tüm oyuncularıma teşekkür ediyorum ve daha fazla lafı uzatmadan bu yıl beraber mücadele ettiğim oyuncu grubuna şunları söylemek istiyorum ,İstediğiniz takıma gitmekte özgürsünüz istediğiniz takımla anlaşabilir istediğiniz hocayla gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz . Zira sonra hocam bize neden dönüş yapmadın diye serzenişleriniz olmasın istiyorum. Bu durumda TAKIMLARIN sizlere transfer teklifi için izin istemesine de gerek kalmamıştır ,Hocalık kariyerime ben de bir son vererek daha genç daha başarılı hocaların turnuvada boy göstermesini umuyor ve ümit ediyorum aslında .
Bugüne kadar çalıştığımız tüm oyuncular benim için kardeştir . Ne zaman neye ihtiyacınız olursa hep yanınızdayım sizleri seviyorum ❤️
Gelecek sezon ne gösterir bilinmez ama beni bu karardan döndürecek peşinatın ne kadar büyük bir meblağ olacağı konusunda herkesi uyarıyorum 😂(Bu arada hocalık kariyerim boyunca 1 tl para almadım buna don veya eşofman da dahil şalvarla çıktım çok maça 😂)
Bu turnuvanın çok büyüyeceğini yıllar önce önce söylemiş biri olarak halen de diyorum ki “BU TURNUVA İNANILMAZ BİR AŞAMAYA GELECEK”
İtiraf edeceğim tek şey ise HOCA RUHUNU KAYBETTİĞİNDE TAKIMDA RUH ARAMANIN YERSİZ BİR ÇABA olduğudur . Eski heyacanım kalmadı bu da çalıştırdığım takımlara yansıdı bundan sonra organizasyondaki görevime devam edeceğim hocalık konusunda ısrar edenin galbini s.ker gırarım . Ne demiştim bu sezon “YA KENDİ GÖBEĞİMİZİ KENDİMİZ KESECEĞİZ YA DA ..TİR OLUP GİDECEĞİZ” o günler geldi geçiyor artık bu sebeple diyorum ki vay ben duymadım vay ben bilmiyordum vay efendim ne zaman bunları dedi diyenin vay haline 😘


704 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

⚽️HAFTANIN MANİSİ⚽️ - 06/08/2023
⚽️HAFTANIN MANİSİ⚽️
❤️VEDA VE İSTİFA ❤️ - 30/07/2023
❤️VEDA VE İSTİFA ❤️
BOZ YILANLAR SELAMPINARI DA SOKAR MI? - 06/07/2023
BOZ YILANLAR SELAMPINARI DA SOKAR MI?
⚽️HAFTANIN MANİSİ⚽️ - 03/07/2023
⚽️HAFTANIN MANİSİ⚽️
⚽️GÜNÜN MANİSİ⚽️ - 30/06/2023
⚽️GÜNÜN MANİSİ⚽️
PLAY OFF MANİSİ 😜 - 12/06/2023
PLAY OFF MANİSİ 😜
😂SEZON AÇILIŞI MANİSİ😂 - 16/05/2023
😂SEZON AÇILIŞI MANİSİ
……AKIL VERMEK GİBİ OLMASIN…. - 30/07/2021
Dikkatimi çeken önemli bir konu diye söylemek istedim .
HAFTANIN MAŞALLAHI - 27/07/2021
Oynadığı her maça %100 ünü veren hiçbir maçı “Ulan oynayalım bitsin “ diye geçiştirmeyen ,cüssesine bakınca sağından atıp solundan geçerim zannedilen ama ikili mücadeleye girilince tabiri caizse herkesin pabucunu eline veren bir adam Hasan Sezen .
 Devamı
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438