Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret1127724
HABER VİDEOLARI

Karaisalı'da Futbol Şöleni Başladı

Turnuvanın açılış maçında geçen senenin şampiyonu Yağıbasanspor, Aladağ Gençlik Spor'u 5-0 yenerken, günün ikinci maçında Torunsolaklı Spor, Aktaş Spor'u 4-2' lik skorla geçti.

 Adana Büyükşehir Belediyesi, Karaisalı Belediyesi ve Karaisalılılar Derneği'nin ortak düzenlediği, bu yıl 5.si düzenlenen ‘Karaisalı Kızıldağ Yaylası Geleneksel Futbol Turnuvası’ başladı.

Karaisalı’nın Kızıldağ Yaylasında geçtiğimiz cumartesi günü başlayan turnuvanın, başlama vuruşunu, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan yaptı

Açılışta konuşan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, ”Karaisalı’nın Kızıldağ Yaylasında, böylesine güzel bir turnuvada sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyuyorum. Bu turnuvalar önümüzde ki elli yıl, yüz yıl devam etmelidir. Bu faaliyetlerin devam etmesi için bizde elimizden geleni yapacağız. Turnuvaya katılan bütün takımlara ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Geçen yıl yaptığımız Karaisalı-Kızıldağ Yaylası arası yolun devamı Pozantı ilçemize kadar yapılacak. Adana’dan yola çıkan vatandaşlarımız, Kızıldağ Yaylası’ndan Pozantı’ya gidebilecek. Bunlar bizim için siyasi projeler değil. Karaisalı yıllardan beridir ihmal edilmiştir. Karaisalı platosunun hizmette eksik kalmış yanlarını gidermek için buradayız. Karaisalı Belediye Başkanımız Saadettin Aslan, Karaisalı’ya hizmet getirmek için heyecanla çalışıyor. Karaisalı, öz evladı Saadettin Aslan ve fahri Karaisalılı olan Büyükşehir Belediye Başkanı ile her türlü hizmeti alacaktır” dedi.

Turnuvanın açılış maçında geçen senenin şampiyonu Yağıbasanspor, Aladağ Gençlik Spor'u 5-0 yenerken, günün ikinci maçında Torunsolaklı Spor, Aktaş Spor'u 4-2' lik skorla geçti.

Maçlar 3 Eylül 2016 tarihinde yapılacak final müsabakaları ile sona erecek.

  Açılışa ayrıca AK Parti Karaisalı İlçe Başkanı Ünal Işık ile MHP İlçe Başkanı A. Sezai Yılmaz da katıldı.

 

218 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
AlışSatış
Dolar8.05188.0840
Euro9.64579.6843